Salomon – це французька компанія, яка виробляє товари для спорту і займає досить сильні позиції в галузі. Компанія має свою лабораторію і штатом розробників, які працюють над новими технологіями. Впровадження таких технологій в різному поєднанні, дозволяє отримати практично унікальні моделі.

Кросівки Salomon мають різний набір характеристик та якостей в залежності від призначення:

  • кросівки для бігу
  • трекінгове взуття
  • взуття для альпінізму
  • взуття для водного спорту
  • лижна взуття
  • повсякденне взуття

Найкраще що може бути для бігу, крім сили внутрішньої сили і мотивації, це кросівки Salomon, купити які слід тільки в спеціалізованому магазині. Наприклад, Salomon Speedcross, є найбільш підробленою моделлю. Природно, той, хто вже був власником оригінальних кросівок Salomon, не сплутає їх з підробкою, яка може бути схожа візуально, але ніколи не дасть навіть віддалено тих відчуттів і захисту, як оригінальні моделі.

Особливості моделей

З упевненістю можна сказати, що 3 і 4 серії Salomon Speedcross більш технічні перших моделей. Саме вони здобули таку популярність. Ці кросівки в першу чергу призначені для бігу по пересіченій місцевості зі складними рельєфами. Кросівки випускаються в трьох варіантах, з мембраною Gore-Tex, ClimaShield (полумембрана) і без мембрани. Вибирати варто в залежності від своїх уподобань і потреб, так як за ціною вони теж будуть відрізнятися (моделі з мембраною будуть дорожче).

Якщо ви бігаєте по асфальту, то вибирайте Speedcross Vario – у цій моделі підошва і протектор адаптовані під твердий грунт і асфальт. Зовсім недоцільно використовувати Speedcross інших серій для бігу по асфальту, так як спеціальна підошва і протектор спроектовані і адаптовані для бігу по камінню, бруду, траві і важкопрохідним стежках. На жорсткій поверхні підошва буде швидко стиратися.

Підошва з гумою Mud Snow Contagrip розрахована на надійне зчеплення з брудом і снігом. Кросівки Salomon Speedcross гарні і для бігу взимку, моделі з мембраною краще зберігають тепло. П’ята оснащена хорошою амортизацією, підошва надійно захищає стопу від нерівностей. Ще однією особливістю можна назвати міцний носок, так що, якщо випадково зацідили камінь, будьте впевнені, Ви цього навіть не відчуєте. Кросівки Salomon Speedcross мають стільки варіантів забарвлень, що можуть догодити будь-якому смаку і переваги. Нехай ваш вибір завжди буде правильний!

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все