Все більше і більше жінок приєднуються до здорового способу життя і вибирає біг, як інструмент підтримки тіла у формі і прискорення обміну речовин. Чи потрібні спеціальні бігові кросівки або підійдуть будь-які? Повсякденні моделі кросівок звичайно ж підійдуть, тільки якщо Ви зібралися по магазинах або на прогулянку. А ось для занять бігом варто підібрати спеціальні бігові кросівки, якими і є кросівки Sense Pro Max Women від французького бренду Salomon. Купити такі, значить проявити турботу про своїх ногах, суглобах, колінах. Для цього в привабливу на вигляд взуття впроваджені серйозні технології, розробки інженерів в команді з ортопедами і людьми причетними до світу спорту.

Кросівки Salomon Sense Pro Max Women: Головні особливості моделі

Кросівки Salomon займають почесне місце в екіпіровці практично кожного, хто захоплений бігом і вважає його своїм способом життя. Ось що робить їх такими особливими.

  • завдяки технологіям Sensifit, Ortholite і Endofit досягнуто точного охоплення стопи і правильна посадка – це не тільки комфорт, а ще й запобігання травм і розтягувань.
  • верх виконаний з сітчастого матеріалу 3D Air Mesh, який дозволяє повітрю циркулювати і швидко сохне.
  • пальці ніг захищені від ударів спеціальною накладкою.
  • технології EnergyCell+ і Opal впроваджені в проміжній підошві знижують вібрації і гасять удари, що благотворно позначається на суглобах і здоров’я всього організму.
  • підошва має спеціальний протектор PREMIUM WET TRACTION CONTAGRIP з каналами для відводу води, це дає надійне зчеплення навіть на мокрих поверхнях.
  • для зручності взування передбачена система швидкої шнурівки QUICKLACE .

Купити жіночі кросівки для безпечних занять бігом можна в інтернет магазині Kelt Active. У нас представлений тільки оригінальний товар кращих світових брендів.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все