Німецький бренд Salewa у своєму арсеналі численну має модель, на яку однозначно варто звернути увагу. Купити чоловічі кросівки Salewa MS Speed Ascent просто необхідно, якщо ви практикуєте:

  • трекінг
  • хайкінг
  • спортивну ходьбу по пересіченій місцевості
  • походи

Варто відзначити, що в таких кросівках буде комфортно і в міських умовах. Кросівки оснащені унікальною ортопедичною устілкою MFF+ Multi-Fit Footbed, яка складається з трьох частин. Здатність підлаштовуватися під різні особливості стопи полягає в можливості відкріплює окремі елементи. Наприклад, для середньої повноти стопи можна відкріпити шар устілки з області носка, а для широкої стопи – в області п’яти. Взуття для треккинга повинна точно фіксуватися на нозі, за це відповідає петлі в два ряди і спеціальна конструкція язичка.

Унікальною особливістю будови кросівка є технологія Take-Off, яка полягає в піднятому положенні великого пальця. Таким чином крок робиться, як би перекочуючись, це знімає навантаження з м’язів збільшуючи витривалість. Так як це літні кросівки, велика увага приділена боротьбі з неприємним запахом. Технологія Cleansport NXT дозволяє перетворити піт на воду, яка випаровується, залишаючи взуття свіжою.

Функціональні і зручні кросівки, ціна їх буде в середній категорії, за рахунок відсутності в конструкції мембрани. Інтернет магазин кросівок Kelt Active гарантує виключно оригінальні товари високої якості. Ваше замовлення ми доставимо в будь-який регіон України зручним для вас способом.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все