Підзорна труба застосовується для різного роду спостережень і спортивної стрільби. Цей оптичний прилад не тільки корисний для людей, які знають свою справу, але і захоплюючий для новачків. Стати ближче до світу дикої природи і тваринного світу ще цікавіше, ніж може здатися на перший погляд. Всі моделі зорових труб відрізняються між собою характеристиками і ціною. Однак по одному з основних критеріїв підзорні труби діляться на два види, в залежності від розміщення окуляра.

Підзорні труби поділяють на:

  • моделі з прямим окуляром – ті, у яких окуляр розміщений в рівень з корпусом. У різних джерелах можна зустріти назву “straight-through”. Такі моделі маркуються буквою S.
  • моделі з окуляром, який розміщений під кутом 45 щодо корпусу. Ще можна зустріти назву таких зорових труб “angled”. Такі моделі маркуються буквою А.

А тепер розберемося в чому відмінності обох моделей. Зорова труба з окуляром 45 зручна для групових спостережень, особливо коли учасники групи різного зросту. Так само така модель більш практична при спостереженнях з салону автомобіля. Для стрільб на полігоні таку модель можна налаштувати для спостережень з будь-якого положення, наприклад, лежачи. Всі ці переваги будуть при наявності у такої моделі окуляра можливості обертання навколо своєї осі. Якщо вибирати цю модель для новачка, то настройка положення може викликати утруднення. Саме тому для початківців краще вибирати модель з прямим окуляром. Великий вибір оптичних приладів Ви знайдете в нашому інтернет магазині Kelt Active. Ми доставимо ваше замовлення в будь-який регіон України.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank