Якщо з термобілизною все більш-менш зрозуміло, то що таке компресійна термобілизна ще належить розібратися. Така одежа, так само, як і звичайне термобілизна добре облягає тіло, не сковуючи при цьому рухів. Швидко відводить вологу якщо на тренуванні ви спітніли і тіло залишиться сухим, а це дуже комфортно. 2XU прийшли до нас з Австралії і у себе на батьківщині цей бренд широко відомий. Купити компресійна термобілизна 2XU – значить забезпечити себе якісним одягом для тренувань різного рівня і навантажень.

Компресійний одяг 2XU: ключові переваги та відмінності

Найголовніша відмінна здатність такої білизни-це компресія. Залежно від призначення серії, а це може бути бігова, для силових тренувань, фітнесу і тд., створена компресія на різні групи м’язів. Це необхідно для забезпечення правильного кровотоку і підтримки серцево – судинної системи. Для профілактики і боротьби з варикозним розширенням вен. Для насичення м’язів киснем.

Тренування в такій білизні підтримає м’язи, збільшить витривалість, поліпшить силу удару. Забезпечить хорошу кинестезию. Компресія добре запобігає травми, і скорочує період реабілітації. Так само в такій білизні швидше проходить відновлення після виснажливих тренувань або змагань. чи потрібно говорити, що термобілизна 2XU має дуже стильний зовнішній вигляд. Ціна компресійного термобілизни 2XU буде завісити від серії і призначення одягу. Замовити компресійну термобілизну 2XU можна в інтернет магазині Kelt Active з доставкою по всій Україні.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank