Нас часто запитують, для чого і кому потрібні компресійні шорти. Ціна в кілька разів вище звичайних моделей, тому новачки цікавляться, чи варто переплачувати. Питання найчастіше надходить від початківців, адже більш просунуті спортсмени добре знають про властивості і функції компресії, і не нехтують їй, піклуючись про своє здоров’я. Класичні шорти від якісного виробника максимум забезпечать хороший повітрообмін і відведення вологи. Але на цьому все!

Компресійні шорти 2XU: основні функції

Компресійним шортам 2XU, які вибирають багато спортсменів різних напрямків, є що запропонувати. Почнемо з того, що компресія – це стиснення. Шорти являють собою облягаючу модель, виконану з еластичних матеріалів. Тільки технології 2XU ще застосовують так звану зонированную компресію, яка впливає по-своєму впливає на різні групи м’язів.

  • при високих навантаженнях м’язи не будуть тремтіти, збільшується витривалість і не так швидко настає відчуття втоми.
  • компресія запобігає розтягнення і травми м’язів, а якщо травма настала, то набагато прискорює відновлення.
  • для професійних спортсменів відоме позначення кінестезія-це коли дуже добре відчуваєш свої м’язи і тіло. Компресія в цьому дуже допомагає.

Купити компресійні шорти жіночі можна і з метою корекції фігури, компресія при високих навантаженнях стимулює розпад жирових клітин. Але це тільки при інтенсивних кардіо тренуваннях. Щоб відчувати себе комфортно і свіжо, шорти відводять вологу і перешкоджають виникненню неприємних запахів. Тобто, при будь-якій інтенсивності тренувань збережеться відчуття сухості і чистоти. Магазин шорт Kelt Active – це саме те місце де ви можете купити товари 2XU з гарантією оригінальності.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank