Чи знайдеться хоч одна дитина, яка не відчує захват від подарованих роликових ковзанів? Це відмінний спосіб подружитися з новими друзями, активно і з користю провести час, не нудьгуючи за планшетом. Літо буде яскравим і незабутнім, і від вас, для цього потрібно зовсім небагато - ролики дитячі, купити які необхідно виключно від спеціалізованих виробників, і не в якому разі не безіменні брязкальця. Про важливість якісних ковзанів ми вже розповідали в попередніх статтях.

Основні вимоги для вибору хороших дитячих роликів

До роликів є ряд вимог, щоб дитина дійсно отримував задоволення від такої активності:
  • зручність – у спеціалізованих виробників вся модель продумана спеціальним чином, щоб бути максимально зручною.
  • справжні ролики коштують не дешево, і щоб дитина не виросла з них за один сезон виробники роблять розсувні роликові ковзани, які регулюються на чотири повних розміру.
  • якщо, обрв ролики, у дитини починають завалюватися ноги, то це означає, що черевик недостатньо добре підтримує ногу. У спеціалізованих брендів така неприємність виключена, питання вирішується правильною шнурівкою.
  • системи швидкої шнурівки або ВОА дозволять дитині самостійно шнурувати ролики швидко і правильно.
  • легка вага-це важливий критерій. Чим легше вага, тим легше дитині кататися. Тому найчастіше роликові ковзани дитячі виробляють з композитною рамою, яка легка і міцна.
  • буде чудово, якщо колеса і підшипники можливо буде з часом змінити на більш швидкі. Для безпеки новачків використовуються не швидкісні підшипники АВЕС3, зате з часом, оволодівши техніками їзди, можна їх поміняти на більш швидкісні.
Відразу подбайте про захист маленького роллера. Виберіть для нього шолом, наколінники, налокітники і захист зап'ястя. Захисна екіпіровка від сучасних виробників береже від травм при падіннях не в збиток комфорту. Повітропроникні шоломи і вологовідвідні підкладки в інших аксесуарах забезпечать комфортні відчуття. Для дітей так само важливий і зовнішній вигляд, і тут теж дизайнери попрацювали і створили стильні принти і забарвлення, які продутися до душі маленьким модникам.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все