Намет для активних людей, що віддають перевагу відпочинку на природі-це незамінний атрибут. Перш ніж купити туристичний намет варто точно визначитися на скільки місць вона повинна бути розрахована, де ви її плануєте використовувати і в яку пору року. Це будуть основні критерії вибору.

Якщо ви не високопрофесійний турист і не плануєте походи у високогір’ї, а просто віддаєте перевагу відпочинок в лісі біля річки або біля моря, в кемпінгових містечках, то варто вибирати відповідну намет. У класифікації така намет називається кемпинговая.

Кемпінгові намети: особливості конструкції

В першу чергу цей намет для комфортного відпочинку і ось її особливості:

  • велика вага, така модель намету не розрахована на піші походи, а передбачає доставку до місця відпочинку на машині
  • високі стелі, щоб відпочинок був комфортним
  • є моделі і з одного просторою кімнатою, а є і з чотирма, з одним і більше тамбуром
  • оснащена вікнами, вентиляційними клапанами, москітними сітками

Така намет більш складна в установці, і не розрахована на часті установки і швидкі збори. Важливо, щоб матеріал з якого вона виготовлена був непромокальним, що б протягом відпочинку можна було комфортно сховатися від дощу. Така модель відмінно підійде для тривалого відпочинку всією сім’єю або компанією. Місця вистачить усім, та й для речей передбачені тамбури. Важливо купувати намет в інтернет-магазині, що спеціалізується на туристичному спорядженні. Там напевно підкажуть відмінності між наметами і зорієнтують в перевагах різних моделей і брендів. А в інтернет магазині Kelt Active вас порадують постійною системою знижок.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank