В залежності від віку і конструкції велосипед може бути і засобом пересування, і розвагою. Урізноманітнити прогулянки на вулиці за допомогою такого транспорту можна починаючи з самого раннього віку. Для батьків варто в першу чергу звертати увагу на відповідність моделі віку дитині і атрибутів безпеки. Таким чином Ви зможете бути впевненим, що прогулянки і катання буде тільки в радість.

Дитячі велосипеди від 1 року являють собою триколісний велосипед, який оснащений батьківською ручкою для управління. Крім педалей для малюків передбачені підставочки для ніжок. Для безпеки захисний бампер, так Ви можете бути впевненими що дитина випадково не випаде на ходу. Якщо в процесі їзди малюк втомиться, то може спертися на спинку, яка завжди є в таких моделях. Від спекотного сонця, над головкою є захисний тент. Для зручності батьків велосипед може комплектуватися кошиком для речей. А розважити дитину можуть звукові і світлові ефекти на кермі.

Дитячий велосипед з ручкою може повноцінно замінити коляску для нетривалих прогулянок. Малюк знайде, чим себе зайняти в такому велосипеді, він може імітувати їзду, грати кнопками на кермі або просто відпочити.

Дитячі велосипеди від 2 років – це триколісні моделі, без батьківських та інших аксесуарів. У такому віці дитина може вчитися кататися сам у дворі або в парку. Такий велосипед можна отримати, знявши всі зайві аксесуари з велосипеда – коляски. Або замовити окремо. Купити дитячий велосипед з швидкою доставкою можна в нашому інтернет магазині Kelt Active. Всі представлені моделі гарантовано високої якості з гарантією від виробника.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все