Коли дитина трохи підросте, будь-яка подорож для нього-це захоплююча пригода. Особливо цікавим процесом для нього може бути упаковка власних речей в свій особистий чемодан. Дозвольте йому це зробити, нехай малюк вчиться самостійності і відповідальності. В першу чергу необхідно купити дитячий чемодан. І ось на що варто звернути увагу вибираючи його.

Критерії вибору дитячої валізи

Відмінність дитячої валізи від дорослого в розмірі і забарвленні. Кращі валізи, на колесах, тому що його буде котити дитина, а коли йому це набридне або він втомиться, то це стане Вашою задачею. Що б не відчувати незручностей, при виборі зверніть увагу, щоб ручка регулювалася не тільки під дитячий, а й під дорослий зростання. А ще Вас дуже виручить, якщо модель буде оснащена і наплечним ременем.

Валіза тканинна буде більш містка завдяки своїй еластичній структурі. А пластиковий буде більш практичним і міцним, легко протерти якщо він забруднився, і речі всередині будуть захищені, навіть якщо дитина сяде на валізу. А станеться це неодмінно. Деякі виробники пропонують каталку валізу, ціна його може бути вище звичайних варіантів, зате дитина може їхати на ньому за типом толокара. Такий варіант дозволить малюкові розважитися в процесі довгої процедури реєстрації.

Якщо ви прийняли рішення придбати персональну валізу своєму малюкові, то будьте готові до того, що всі необхідні речі в нього не влізуть, так як половину простору займуть іграшки та улюблені книжки. І друге що неодмінно станеться, так чи інакше нести його будете Ви. Будьте до цього готові і не сваріть маленького мандрівника – непосиду.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank