Купуючи домашній телескоп багато хто сподівається побачити поверхні інших планет, розгледіти сонце, галактики та інші, чарівні своєю красою видовища, якими повниться інтернет. Саме тому, завищені очікування часто призводять до розчарувань. Щоб цього не сталося, варто реально оцінювати можливості телескопа та інших факторів. У будь-якому випадку, це – захоплюючий і цікавий процес для самих допитливих.

Домашні телескопи: об’єкти спостережень

Єдиний об’єкт, чию поверхню таки вдасться розглянути – це Місяць. Але не сподівайтеся побачити там місяцеходи та інші докази присутності там коли-небудь людини. Вам буде видно об’єкти не менше 1 км в поперечній довжині. Сонце безумовно цікавий об’єкт спостережень. Ось тільки його не вдасться розглянути, якщо купити недорогий аматорський телескоп. Для спостереження за сонцем, моделі стартують від 800 доларів і до десятків тисяч доларів США. Так само варто знати, що для таких спостережень важливо дотримуватися техніки безпеки, щоб запобігти опіків і зберегти зір.

Зірки можна побачити у вигляді точок різного ступеня яскравості. На жаль таких подробиць, як поверхня, побачити не вдасться. Планети сонячної системи Ви зможете розглянути у вигляді різнокольорових горошин. А ось Діп-скай ви побачите, як плями сірого кольору з різною яскравістю. Це дуже відрізняється від кольорових картинок, які всім доводилося бачити в мережі.

Комети і астероїди так само видно у вигляді точок різного розміру. Але їх видимість залежить від близькості до Землі. У будь-якому випадку все, що можна побачити, залежить від того, який телескоп Ви придбали. Ціна і правильно підібраний набір параметрів, тут грають ключову роль. Зробіть собі або своїм близьким незвичайний подарунок – аматорський телескоп. Купити його можна в Інтернет-магазині Kelt Active з швидкою доставкою по всій Україні. А постійно діюча дисконтна програма Вас приємно здивує.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank