Якщо ви вирішили долучитися до світу єдиноборств, то скоріше за все для вас стало актуальним питання екіпіровки. Екіпірування в єдиноборствах— це важливий момент, і її завдання захистити своє тіло і тіло партнера від серйозних пошкоджень, а також відпрацювати удари і виробити навички точних реакцій. Інтернет магазин єдиноборств Kelt Active – це саме те місце, де можна придбати всі необхідні атрибути.

Види особистої екіпіровки для єдиноборств

Магазин для єдиноборств Kelt Active представляє повний і широкий вибір особистої екіпіровки і предметів для відпрацювання навичок. Вибирати їх варто в залежності від виду єдиноборства, яких досить багато видів.

Атрибути особистої екіпіровки:

  • шолом, кращий варіант з натуральної шкіри і нековзною підкладкою
  • перчатки бувають тренувальні і бойові. Більш зносостійкі і комфортні з натуральної шкіри. Зі штучної шкіри більш доступні за ціною
  • бинти, невід’ємний аксесуар рукавичок. Для більш досвідчених користувачів варто вибирати ,авовняні не ластичні. Синтетичні еластичні варіанти підійдуть для новачків
  • капа – обов’язковий предмет захисту зубів
  • защита для зони паху і ніг

Завдання цих предметів особистої екіпіровки убезпечити себе від травм і пошкоджень і не завдати критичних ударів супернику. Для відпрацювання навичок і постановки ударів використовуються лапи і маківари. Вони, як і вся екіпіровка бувають різної цінової категорії, це залежить від використовуваних матеріалів що безпосередньо впливають на комфорт і зносостійкість. Магазин Kelt Active може запропонувати великий вибір товарів для єдиноборств кращої якості і перевірених брендів. Наші консультанти готові допомогти у виборі оптимального варіанту, а доставка здійснюється в будь-який регіон України.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все