Збираючись в похід варто особливу увагу приділити вибору взуття. Ваше повсякденне взуття, навіть найякісніше і зручне не підійде. Похід в міському взутті обернеться травмуванням ніг і натертостями, до того ж міське взуття не витримає похідних умов і буде зіпсована в самий невідповідний момент. Необхідно купити спеціальне взуття для туризму.

Взуття для трекінгу: Основні параметри

Для початку необхідно визначиться зі ступенем складності маршруту, від цього залежатиме вибір взуття.
  • кросівки для трекінгу – відрізняються гнучкою підошвою з хорошою амортизацією. Таке взуття підійде для нетривалих маршрутів з невеликими навантаженнями.
  • трекінгові черевики – відливаються гнучкою підошвою, добре облягають і підтримують ногу. Підійдуть для не багатоденних походів з помірними навантаженнями.
  • черевики для важкого трекінгу-високі черевики для тривалих походів з великими навантаженнями. Відрізняються жорсткою підошвою і прогумованим носком.
Трекінгове взуття може бути виконане з натуральних і синтетичних технічних тканин. Основні показники такого взуття – це дихає, водостійкість і міцність. Найбільш популярні моделі з синтетичних тканин. Вони досить легкі, швидко сохнуть і швидко розношуються. А самими зносостійкими будуть черевики з натуральної шкіри. Туристична взуття повинна точно відповідати розміру і бути добре втоптаним перед майбутнім походом. В інтернет магазині Kelt Active великий вибір взуття для туризму та активного відпочинку. Для придбання оформіть заявку на сайті, і наші менеджери зв'яжуться з вами.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все