Сьогодні виробники наметів пропонують величезний вибір моделей, які відрізняються призначенням, конструкцією, сезонністю, матеріалами та ін У комфортного походу і відпочинку є один секрет – палатка туристична, купити яку можна в інтернет магазині Kelt Active.

Намети туристичні: класифікація за призначенням

Що б правильно підібрати свій намет, необхідно розуміти для яких цілей вона буде використовуватися. Для сімейного відпочинку цілком підійде кемпінговий намет, яка відрізняється високою конструкцією, з тамбуром для речей і вікнами в самому наметі. Така модель ідеальна для комфортного відпочинку, проте не підійде для пішого туризму.

Вирушаючи пішки туристичним маршрутом варто взяти з собою трекінговий намет. Це легкий, місткий намет із зовнішнім каркасом, який легко розкладати. Конструкція максимально полегшена, тому позбавлена багатьох переваг, таких як водонепроникність, комфортний мікроклімат і т. д.

В гори краще вирушати з штормовим наметом. Вона не велика за обсягом, виконана з міцних матеріалів. Тканина має додаткове просочення для кращого показника водонепроникності. Конструкція двошарова, захисна спідниця, герметичні шви. Такий намет стійкий на вітрі, добре тримає тепло, не промокає і не продувається вітром. Намети мають різний ступінь водонепроникності:

  • до 2000 мм в ст-підійдуть для походів в суху і сонячну погоду
  • до 3000 мм в ст-витримають не сильний дощ
  • Більше 3000мм в ст-витримують інтенсивні опади

Всі намети для туризму виконані з синтетичних тканин – нейлон, поліестер, капрон, лавсан. Такі тканини відрізняються легкістю і зносостійкістю.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank