На сьогоднішній день в світі outdoor досить багато товарів завдання яких забезпечити комфорт, зручність і зберегти здоров’я. Одним з таких товарів і є самонадувний килимок. Щоб походи, відпочинок на природі, риболовля та інші активності були максимально комфортними, варто купити самонадувний килимок бренду Therm-A-Rest.

Особливості конструкції:

Килимок складається з полотна поліуретанової піни з перфорацією і тканинної оболонки. Піна оброблена антибактеріальним просоченням, що не дозволяє там розвиватися грибків, цвілі і пилових кліщів. Килимки не просто зносостійкі, з часом піна не перетворитися в труху не залежно від умов використання. На це бренд дає довічну гарантію! Для пінного прошарку обрана оптимальна щільність, це впливає на теплоізоляцію, комфорт і обсяг.

Так само килимки мають складну перфорацію для зниження загальної ваги виробу. Бувають килимки з вертикальною і горизонтальною перфорацією. оризонтальная не знижує загальний показник теплоізоляції в порівнянні з вертикальною. Фрагменти піни, які залишаються після перфорації не викидаються, з них роблять подушки для подорожей, походів і відпочинку. Виріб має все тими ж якостями, що і килимок. Таким чином можна придбати подушку бренду Therm-A-Rest навіть як подарунок для автомобіліста або рибалки, і ціна на неї буде приємною.

Килимки Therm-A-Rest: Категорії

В асортименті килимків виділяють три категорії:

  • Fast and Light-найкомпактніші і легкі за вагою моделі. Вони підходять для велотуризму і далеких походів. Килимки виконані в помаранчевих кольорах.
  • Trek and Travel – самі універсальні моделі, де добре збалансовані теплоізоляція, вага і ціна. Виконані такі килимки в зелених кольорах.
  • Camp and Comfort – це серія створена для справжнього комфорту як вдома. Відрізняються килимки великою вагою і розмірами, розраховані для перевезення на машині. Такі килимки можна дізнатися по синьому кольору.

Ціна самонадувного килимка Therm-A-Rest буде залежати від серії і розміру. У будь-якому випадку цей аксесуар буде служити вічно згідно гарантії виробника. Щоб замовити, оформіть заявку на сайті або зв’яжіться з консультантами інтернет-магазину Kelt Active.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank