Ролики за багато років так і не втратили свою популярність. Для дітей це веселе і завзяте проведення часу, а для старших людей - відмінний спосіб тримати себе у формі, отримуючи при цьому величезне задоволення. Щоб купити ролики, в яких буде зручно і надійно, необхідно врахувати деякі особливості конструкції і використовуваних матеріалів.

Роликові ковзани: критерії вибору

Купити роликові ковзани можна як тренувальні, так і для початківців любителів активного проведення часу. Якщо це ваша перша покупка, то варто зупинити свій вибір на другому варіанті. Ролики для початківців будуть не такі «швидкі», що дозволить уникнути серйозних травм. черевик у роликів буває пластиковий цілісний і м'який. Пластиковий візьме на себе основний удар при падінні. А м'який, по виду нагадує кросівок і посилений в ключових місцях. Перевага такого варіанта — це більший комфорт і дихає черевика.Також однією з ключових відмінностей є рама. Вона буває пластикова і металева. Різниця між ними не велика, хіба що, ролики з металевою рамою при відштовхуванні будуть їхати швидше і довше, ніж з пластиковою. Але це не має ніякого значення, якщо ви не професійний спортсмен. Колеса роликів теж відрізняються за обсягом і жорсткості, ці показники нанесені на саме колесо. Стандартні розміри для аматорського катання:
  • діаметр 76 - 82 мм;
  • жорсткість 78А - 82А;
Одна зі складових роликових ковзанів-це підшипники. Чим дорожче ковзани, тим якісніше підшипники. Однак слід пам'ятати, що з часом всі підшипники все-таки зношуються і їх необхідно буде міняти. Ціна роликів буде залежати від бренду і призначення коньков. Для довгої служби, безпеки і комфорту варто вибирати ролики перевірених брендів. Замовити роликові ковзани з доставкою по всій Україні ви завжди можете в інтернет магазині Kelt Active.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все