Для спостережень на далеких відстанях відмінно підійде підзорна труба. Турист, мисливець, школяр, студент або просто спостерігач за навколишнім середовищем обов’язково оцінить цей оптичний прилад по достоїнству. Потужна підзорна труба здатна збільшувати об’єкти від 15 до 100 крат. Від потужності та інших характеристик на пряму залежить і ціна труби. Щоб вибрати прилад під свої потреби, і при цьому не переплачувати за зайві опції, варто ознайомитися з основними характеристиками зорової труби.

Зорова труба – важливі характеристики

  • Діаметр об’єктива. Цей параметр впливає на світлосилу, тобто чим більше світла збере об’єктив, тим якісніше і чіткіше зображення. Особливо важливий цей параметр при спостереженні в темний час доби, або в похмуру погоду.
  • Збільшення (zoom). При виборі, зверніть увагу, що є прилади як з фіксованим, так і зі змінним “зумом” або кратністю. Показник менше 15 крат означає, що прилад буде мало чим корисний при далеких спостереженнях. Для приладів з” зумом ” 45 крат і більше має значення оптика високої якості, інакше розглянути чітко об’єкти не вдасться.
  • Якщо діаметр об’єктива поділити на кратність, то вийти значення вихідної зіниці. Цей показник впливає на якість зображення і не повинен бути нижче 1 мм. Ідеальний показник для спостережень в денну пору 2-3 мм, а в умовах недостатньої видимості 5 мм

Зробити віддалені об’єкти доступними своєму оку дозволить підзорна труба. Ціна приладу буде залежати від набору характеристик і якості оптики. Щоб вибрати якісний оптичний прилад від кращих виробників зверніться в наш магазин. Підзорна труба так само буде оригінальним подарунком з будь-якого приводу.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank