Складно уявити екіпіровку мисливця без тих чи інших оптичних приладів. Зорові труби, біноклі, монокуляри, мають єдину задачу – спостереження і вистежування мети. Для полювання в нічний час просто необхідні нічні монокуляри або біноклі. Якщо в пріоритеті компактний пристрій і вас не бентежить що спостереження вестиметься тільки одним оком, то зробіть свій вибір на користь монокуляра нічного бачення. Купити його варто, попередньо ознайомившись з основними технічними характеристиками.

Основне завдання такого приладу перетворити зображення в нічний час у видимі об’єкти. Основним елементом таких приладів є електронно – оптичний перетворювач. Так само існує тепловізійний монокуляр, який перетворює зображення за допомогою інфрачервоних променів. З часу винаходу таких приладів розробники з кожним разом удосконалюючи, створюють прилади більшої потужності.

Основними характеристиками і критеріями вибору будуть:

  • кратність (збільшення зображення)
  • діаметр об’єктива-якість і яскравість картинки залежать від обсягу об’єктива, чим він більший, тим якісніше зображення ви побачите
  • поле зору-кут огляду
  • фокусування
  • дозвіл зображення-залежить від покоління пристрою

Нічні монокуляри для полювання потрібні тим, хто орієнтований на результат заходу. Ще однією незаперечною перевагою в бік монокуляра буде можливість кріплення його на захисний шолом або каску. Інтернет магазин Kelt Active пропонує великий вибір якісної оптики   з доставкою по всій Україні.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank