Вирушаючи на відпочинок або в подорож дуже важливо мати під рукою надійну дорожню сумку , яка відповідатиме всім запитам мандрівника. Вибираючи сумку, краще віддати перевагу відомим брендам, так можна бути впевненим, що аксесуар прослужить довго. Вибираючи свою модель варто звернути увагу на основні моменти.

Сумка дорожня: основні характеристики

Дорожні сумки бувають різних розмірів:

  • маленькі;
  • середні;
  • великі;

Маленька сумка підійде для подорожі «вихідного дня» і помістить речі тільки для однієї людини. Такі моделі не громіздкі, мають милий дизайн і часто для зручності комплектуються наплечним ременем. Самою універсальною вважається сумка середніх розмірів. Вона досить містка при цьому поміщається у багажний відсік купе поїзда та інші передбачені для багажу місця в транспорті. Це дуже зручно, і не доставить зайвих проблем з визначенням сумки. Деякі моделі оснащені блискавкою, розстебнувши яку, звільниться додатковий обсяг в разі потреби.

Сумки великих розмірів можуть вмістити в себе досить багато речей, набагато більше, ніж необхідно для стандартного відпустки. Однак варто пам’ятати, що і вага такої сумки подужати буде не легко. Якщо сумка з коліщатками, то варто врахувати, що силіконові коліщатка будуть служити довше ніж пластикові.

Ручки і фурнітура повинні бути якісними і надійними. Що стосується ручок, то краще, що б їх було кілька, щоб уникнути непередбачених ситуацій в дорозі. І буде добре, якщо додатково сумки будуть укомплектовані наплечним ременем. Для грошей, документів, телефону і інших дрібних речей варто купити сумку на пояс. Це дуже зручний аксесуар не тільки для поїздок, а й для занять спорту, прогулянок і на кожен день. Купити дорожню сумку з доставкою по всій Україні можна в інтернет магазині Kelt Active.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank