Навряд чи зустрінеться хоч одна дитина, якій буде не по душі катання на велосипеді. Та до того ж це дуже корисно для здоров'я і розвитку. Завдяки велоїзді буде розвиватися координація рухів, різні групи м'язів, увага. Благотворно катання на велосипеді впливає на вестибулярний апарат і вчить тримати рівновагу. І що найголовніше, такий час проводження відмінно піднімає настрій і апетит. Велосипед - це транспортний засіб, який необхідно підібрати правильно. За типами велосипеди бувають:
  • дитячі 3 колісні велосипеди-це стійкі моделі, які відмінно підійдуть для діток молодшого віку (1 - 4 роки). Особливих навичок для катання на такому велосипеді не потрібно, всі дітки швидко розбираються як з ним звертатися. Варто зауважити, що для діток віком 1 - 2 роки буде більш актуальний велосипед дитячий триколісний з ручкою, де керує дорослий. У міру дорослішання дитини можна передати управління йому, шляхом від'єднання батьківської ручки.
  • дитячі двоколісні велосипеди - по конструкції дуже схожі на дорослу модель, от тільки розмірами менше і з яскравими кольорами. Такий велосипед можна запропонувати дитині від 5 років за умови, якщо він навчився тримати рівновагу.

Дитячий велосипед: вибір відповідно віку дитини

Кожна модель велосипеда розрахована виробником на певну вікову групу. Є прямий зв'язок між ростом дитини і діаметром коліс велосипеда, який ідеально йому підійде:
  • зростання 90 - 98 см (до 3 років) колесо в діаметрі 10 - 12 дюймів
  • зростання до 125 см (3 - 6 років) колесо в діаметрі 14, 16,18 дюймів
  • зростання до 130 см (5 - 9 років) колесо в діаметрі 18, 20 дюймів
  • зростання 130 - 155 см (7 - 12 років) колесо в діаметрі 20, 24 дюйма
Магазин дитячих велосипедів Kelt Active пропонує якісні спортивні товари для дітей, а грамотні консультанти завжди допоможуть підібрати підходящу модель.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все