Якщо Ви придбали роликові ковзани для дітей або для себе, і зробили вибір на користь спеціалізованих брендів, то захочете, щоб вони служили довго. Так і буде якщо знати і дотримуватися правил догляду. Купуючи роликові ковзани жіночі, помилково думати, що досить чистити їх зверху для охайного вигляду. Але основні механізми знаходяться нижче, і найбільше потребують догляду.

Перше, що потрібно пам’ятати, на роликах краще їздити по асфальтованих рівних поверхнях. Не варто їздити по калюжах, у вологу погоду, по піщаних поверхнях. Попадання вологи або піску на підшипники можуть швидко вивести їх з ладу. Якщо все ж сталося потрапити під дощ або заїхати в калюжу, краще покататися по сухій поверхні щоб вийшла вода, і механізм просох. А якщо Ви відчули, що під раму потрапив пісок, то потопайте об асфальт, так він вийде. Це не догляд, а швидка допомога для роликових ковзанів.

Роликові ковзани: правильний догляд

Частини роликового коника, які потребують догляду:

  • колеса
  • підшипники
  • черевик

Всі знають, що колеса в роликах можна поміняти на нові, після зносу. Але старим колесам можна продовжити термін служби на 30%, а це не мало. Досить здійснювати перевстановлення коліс при перших ознаках зносу.

  • Перше колесо від лівого ролика міняємо на третє колесо правого від ролика.
  • Друге колесо від лівого ролика міняємо на четверте колесо від правого ролика.
  • Перше колесо від правого ролика міняємо на третє колесо від лівого ролика і т. д.

Якщо під час їзди ви почули шум і скрегіт, то скоріше за все прийшов час почистити і змастити підшипники. Своєчасний догляд дозволить зберегти підшипники в хорошому стані досить довго. У разі повного зносу підшипники змінюються на нові. Для заміни коліс і чищення підшипників знадобиться шестигранний ключ 4 мм. Черевик чиститься вологою губкою, змоченою в мильній воді. Для діток варто купити розсувні роликові ковзани. При правильному догляді вони послужать не один сезон і не одній дитині. В інтернет магазині Kelt Active ви можете купити роликові ковзани розсувні і фіксованого розміру від кращих виробників.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все