Якщо частиною Вашого життя є туристичний похід, спорядження ви напевно підбирали скрупульозно і з усією відповідальністю. І швидше за все хочете, щоб все туристичне приладдя служили якомога довше. Купити намет туристичну – це пів справи, так як з часом усі матеріали можуть втратити свої властивості, а що б цього не сталося, необхідно дотримуватися правил догляду. Правильний догляд за наметом дійсно допоможе продовжити термін її служби. А враховуючи те, що в цьому немає нічого складного і трудомісткого, робити це варто.

В будинку намет потрібно зберігати в сухому і прохолодному місці, поза зоною досяжності прямих сонячних променів. Обов’язково намет повинен бути сухою і чистою, волога і бруд з часом руйнують тканину, сприяють освіті цвілі і набуває неприємного запаху. Компресійний чохол – мішок хороший для транспортування намету в походах. А ось вдома краще відмовитися від зберігання намету в спресованому стислому вигляді. Для зберігання краще використовувати просторий тканинний чохол з дихаючого матеріалу, бавовни, наприклад. Для цих цілей чудово підійде звичайна наволочка.

Якщо намет забруднений і вимагає чищення, то найкраще буде встановити його і почистити теплою водою з м’якою губкою. З миючих засобів не рекомендується використовувати нічого, крім м’якого мила. Якщо забруднення не значні, то збити бруд можна під напором зі шланга. Після чищення намет варто висушити і обробити вологостійкими просоченнями. Це необхідно що б підтримувати вологовідштовхувальні властивості тканин, які з часом необхідно оновлювати і підтримувати.

Не варто прагнути купити намет дешево, адже набагато краще вибрати хорошу, якісну і комфортну намет, яка завдяки правильному догляду буде радувати Вас комфортом в походах не один рік. Kelt Active – це той магазин, туризм для якого є основним напрямком. Ми підберемо для Вас товар, а й розповімо, що необхідно, що б він служив довго і не втратив своїх якостей з часом.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank