Дуже популярним серед спортсменів і туристів став гидратор так як Київ, і вся Україна володіє сприятливими умовами для бігу, велоспорту, гірського туризму. Завдання такого аксесуара напоїти водою без особливого клопоту. Туристу немає необхідності зупинятися й знімати рюкзак, марафонці і велосипедисти тепер можуть зробити ковток води не зупиняючись.Cучасні аксесуари все частіше за своєю конструкцією сумісні з питними системами. Рюкзак 10 літрів і більше, тактичний рюкзак - зараз все можна підібрати з кишенею для гідратора і висновками для трубки. Варто зауважити, що без такої сумісності використовувати систему для пиття буде проблематично. Особливу увагу необхідно звернути на правильний і своєчасний догляд за системою, щоб вона служила довго, і не впливала на якість води.

Питна система - гідратор: правила догляду

Якщо нехтувати чищенням системи, то дуже швидко всередині резервуара з'явитися слизький наліт, і інші неприємні шкідливим явища. Як тільки ви повернулися додому, насамперед злийте воду з резервуара. І беріться за чистку.
  • Розберіть питну систему, від'єднавши всі частини.
  • Промийте всі деталі водою, можна використовувати харчову соду.
  • Покласти в морозилку на 24 години.
  • Потім витрусити утворився лід.
  • Шланг скрутити петлею і ввести всередину, таким чином, щоб стінки резервуара не стикалися один з одним, і добре просохли.
Для догляду є спеціальні набори з таблетками і аксесуарами для мийки & nbsp;і сушки. Так само можна використовувати підручні засоби, йоржики і звичайну харчову соду. В багатоденному поході необхідно промивати і сушити питну систему при першій можливості. Щоб походи були комфортні і емоційно незабутні варто використовувати якісне туристичне спорядження. Інтернет магазин Kelt Active пропонує товари для туризму і спорту від кращих виробників.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все