Вічне питання туристів, як можна взяти з собою речей побільше, і щоб вони зайняли місця поменше. На сьогоднішній день це питання легко вирішується, якщо купити компресійні мішки бренду Sea to Summit.

Особливості конструкції і принцип дії:

Проста конструкція являє собою мішок циліндричної форми з компресійними стропами. Сам мішок виконаний з міцного нейлону з поліуретановим покриттям. Це забезпечить мішку міцність і стійкість до вологи. Суть такого мішка в тому, що можна упакувати об'ємні речі і за рахунок компресії (стиснення), зменшити їх обсяг в три рази. Стиснутий мішок фіксується стропами і тримає форму. Такі мішки бувають різного розміру, тут кожен може вибрати виходячи зі своїх потреб.
  • 6 л - компресії до 2 л
  • 10 літрів - в компресії до 3 л
  • 14 літрів - в компресії до 4,5 л
  • 20 літрів - в компресії до 6,5 л
  • 30 літрів - в компресії до 10 л
Мішки не герметичні в області швів, тому захистять від вологи, а не від води. Для зручності перенесення мішки оснащені ручкою. Яскраві кольори грають ще й практичну роль, мішки добре кидаються в очі, це дозволить не втратити і не забути їх на стоянці.Також Sea to Summit можна використовувати як компресійний мішок для спальника, який в залежності від сезону і моделі може бути досить об'ємний. Таким чином упаковані речі легко можна закріпити на зовнішній частині рюкзака. Компресійний мішок купити можна в інтернет магазині Kelt Active. Тут ви знайдете великий вибір туристичного спорядження від відомих і добре зарекомендували себе брендів. Щоб замовити, оформіть заявку на сайті, а наші менеджери організовують доставку в будь-який регіон України.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все