У сучасному метушливому світі часом дуже важко виплутатися з павутини стресу і знайти внутрішню гармонію. Стрес поглинає сучасну людину, немов павутиною огортаючи його. Це не кращим чином позначається на зовнішньому вигляді, настрої і здоров’я. Часто наше тіло і організм сигналізують нам про це, але ми не вміємо їх почути. Хороший спосіб позбутися від стресу і навчитися слухати і чути своє тіло є йога.

У йоги дуже багато напрямків і ступенів. Але почати варто з фізичної йоги, яка навчить володіти своїм тілом і контролювати свої думки. Почніть з хатха – йога – це базова ступінь для початківців. Освоїти її можна на групових заняттях або вдома. Для того щоб заняття були продуктивні і приносили задоволення і користь варто дотримувати деякі правила:

  • виберіть зручний час для тренування, бажано повторювати вправи в один і той же час
  • починайте заняття не раніше ніж через 2 години після їжі
  • вибирайте зручний одяг, яка не буде заважати вільним рухам
  • якщо займатися в приміщенні, то воно повинно бути добре провітреним
  • для занять варто купити килимок для йоги, який відповідає вашим розмірам

Влітку добре практикувати йогу біля моря, в той час поки люди ще не прокинулися і не вийшли на пляж, шум хвиль залишить незабутні враження і релакс. Біля річки або в тихому парку, головне, щоб було тихо, і ніхто вам не заважав. Для цього потрібно купити гімнастичний килимок легкий по вазі, що б його було зручно брати з собою.

Йога — це свого роду для тіла і душі гімнастика, килимок грає роль свого простору, яке просочується енергетикою. Ось чому багато практикуючих йогу в групах вважають за краще мати свій особистий килимок. Ну і з міркувань гігієни теж. Щоб зручно скласти речі для занять підійде сумка – рюкзак спортивний, не більшого об’єму, де часто є зовнішнє кріплення для килимка.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все