Компресійні мішки – це незмінні супутники туристів. Їх завдання-великий обсяг речей стиснути до мінімального. Все дуже просто, об’ємний спальний мішок за допомогою компресії можна стиснути до розміру пластикової пляшки. Не варто плутати компресійний мішок з гермомешком. Такий мішок не захистить ваші речі від вологи, його завдання-зменшити їх в обсязі. Купити компресійний мішок варто щоб оптимізувати обсяг речей в рюкзаку, особливо це стосується спальника, курток, одягу та ін. Купувати їх варто виходячи з необхідного розміру.

Розміри таких мішків бувають:

  • 1-10 літрів
  • 11-20 літрів
  • 21-30 літрів
  • 31-40 літрів

Матеріал мішка повинен бути якомога міцнішим, це і є один з основних показників. Бувають і прогумовані зсередини моделі, однак стяжка таких мішків буде більш складною.

Як правильно використовувати компресійний мішок?

Щоб упакувати речі в компресійний мішок, немає необхідності їх акуратно складати. Справа в тому, що стиснення відбувається з усіх боків, тому, хаотично покладена річ буде більш податлива до стиску. Затягувати мішок варто, притиснувши його до поверхні і затиснувши коліном, рівномірно підтягуючи ремені. Ніколи не робіть цього на вазі, є ризик відірвати або пошкодити ремені, на які в такому випадку доведеться все навантаження. Не варто довго зберігати речі в компресійних мішках, від цього тканина поступово приходити в непридатність. По прибуттю додому мішки необхідно розпакувати і звільнити від речей, тоді вони будуть служити довго.

Магазин Kelt Active пропонує великий вибір туристичного спорядження від кращих виробників. Наші консультанти завжди готові допомогти у виборі моделі і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Постійно діюча система знижок зробить покупки подвійно приємніше. Ми доставимо вибрані товари в найкоротші терміни.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все