Польський бренд Fjord Nansen (Фьерд Нансен) представляє досить широкий вибір наметів різної місткості, призначення та сезонності. Перш ніж замовити намет Fjord Nansen необхідно визначитися в яких умовах ви будете її використовувати. Частина моделей розраховані на нетривалі походи, а деякі здатні витримати суворі умови гірських експедицій.

Намети Fjord Nansen: основні характеристики

Відмінною рисою всіх моделей є пофарбовані в яскравий колір місця кріплення, які видно навіть у темряві. Значить встановити намет в темний час не складе ніяких проблем. Виготовлені намети з міцного нейлону, це означає служити вона буде дуже довго. Матеріал не пропускає воду і захищає від ультрафіолетових променів. Конструкція стійка, навіть при сильному вітрі. Даний бренд знаходиться в середній ціновій категорії.& nbsp;ціна намету Fjord Nansen  буде завісити від моделі і набору характеристик.

Особливості моделей:

Для нетривалих походів і відпочинку відмінно підійдуть легкі і сімейні варіанти – TROMVIK, MALAGA, SPLIT. Ці, більш універсальні і комфортні моделі, підійдуть для подорожей, тривалих походів, сімейного відпочинку з дітьми – LIMA, ANDY, SIERRA, KORSYKA

А ці моделі – відмінне рішення для професіоналів і підійдуть для експедицій – VEIG, TORDIS, BASTIA. Наші консультанти допоможуть вибрати відповідну для вас модель. Щоб купити намет Fjord Nansen просто зателефонуйте нам або оформіть замовлення на сайті.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank