Від якості та надійності намети безпосередньо залежить комфорт вашого відпочинку. Тому, до вибору туристичного намету потрібно підходити дуже серйозно і враховувати безліч критеріїв. Вага, сезонність, місткість, комплектація і функціональність.

Намети Marmot – основні критерії вибору

Вага намету повинна бути якомога менше, так як необхідно розуміти, що намет доведеться нести до місця стоянки. Менше вага – менше витрачено сил. Якщо плануєте і зимовий туризм, то варто замовити намет Marmot четырехсезонную.

Намети мають різноманітну місткість, від 1 до 8 осіб. Дно наметів при необхідності складається, а тент може використовуватися окремо, для захисту від сонця. Так само конструкція оснащена світловідбиваючими елементами, що забезпечить видимість і безпеку в темний час доби.

Намети мають дуже яскравий і стильний дизайн. Від такого відпочинку можна отримувати величезне естетичне задоволення. Купити намет Marmot – це значить обзавестися якісним і стильним аксесуаром, який відмінно себе проявить як для сімейного відпочинку, так і для експедицій. Ціна намету Marmot в інтернет магазині буде вигідно відрізнятися від ціни стаціонарного магазину. Фахівці інтернет магазину Kelt Active з радістю допоможуть Вам у виборі та забезпечать оперативну доставку товару будь-яким зручним для Вас способом.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank