Канадська компанія Heys спеціалізується на виробництві валіз вже більше 30 років. Цікавий факт, що для написання яскравих дизайнів своїх виробів залучаються справжні художники, які виставляють свої роботи в Луврі. Намагаючись задовольнити найвишуканіші запити, виробник слідує всім новим тенденціям не тільки в дизайні і формі, а й у функціональних можливостях.

В моделі Smart Connected Luggage розробники втілили найкраще поєднання форми, матеріалів і технічних можливостей. Тільки уявіть собі валізу, який повідомить вам якщо хтось його без вашого відома почне відносити. З таким функціоналом його сміливо можна позиціонувати як сімейний чемодан, і дивитися за дітьми, а не за речами. Або ручка, яка покаже вагу багажу. Це не фантастика, а реальність разом з Smart Connected Luggage.

Технічні особливості Heys Smart Connected Luggage:

Розумна валіза – це не магія. Система приводиться в дію завдяки встановленій програмі на смартфоні або планшеті. Для цього знадобиться операційна система Android або iOS. Механізм самої валізи буде працювати за допомогою звичайних ААА батарейок, їх знадобитися 2 штуки.
У випадку, якщо багаж почне рухатися без вашої ініціативи, то система відразу дасть про те сигнал на ваш смартфон. Функція Вluetooth Smart TSA lock дасть можливість відкривати і закривати багаж, використовуючи додатки на смартфоні. TSA дасть можливість провести митний огляд без пошкодження конструкції замку. Так само в моделі не проста ручка, вона здатна дати інформацію про вагу валізи на смартфон. Цю функцію особливо оцінять всі, хто користується авіаперельотами.

Сама конструкція валізи виконана з полікарбонату. Це легкий, надміцний і еластичний матеріал. Він не деформується і не пошкодиться навіть при ударах або падіннях, завжди поверне свою первісну форму. Валіза оснащена чотирма колесами, які автономно повертаються на 360°. Само собою, дешеві валізи не мають таких можливостей навіть приблизно. Розмір можна вибрати індивідуально велику валізу (109 л), середню (70 л) або маленьку (42 л). Купити валізу в Києві можна, оформивши заявку в інтернет магазині Kelt Active. А ми, якщо потрібно, організуємо зручну доставку в будь-який регіон України.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank