Для кожної ділової людини велику цінність мають зручність і комфорт у використанні речей і аксесуарів. У канадського бренду Heys є валіза для ділових поїздок і відряджень, в якої впроваджена інноваційна технологія упаковки багажу.

У даній моделі – Heys Portal Smart Business Case вперше застосован фронтальний доступ до відділу, який спеціально створений для зберігання ноутбука, планшета, смартфона і інших цінних дрібниць. Для цього передбачені спеціальні відділи і органайзер. Центральний відділ додатково оснащений органайзером для документів і паперів. А якщо основне відділення необхідно використовувати під особисті речі, одяг, то органайзер легко зняти. Це основні особливості, які виділяють цю валізу серед безлічі побратимів.

Валіза може використовуватися як ручна поклажа, її розміри повністю відповідають стандартам найбільших авіакомпаній.

Валіза Heys Portal Smart Business Case: технічні особливості

Купити валізу на колесах, дуже хороша ідея, навіть якщо вона невеликого розміру і використовується для бізнес-поїздок. Валізу невеликого обсягу і ваги куди зручніше котити ніж нести в руках. Цей діловий аксесуар оснащений усіма основними складовими стандартної якісної валізи.

  • Корпус виконаний з полікарбонату, який набагато міцніше ніж звичайні пластикові валізи. Полікарбонат стійкий до ударів, морозів і перепадів температур.
  • Інтегрований замок TSA з функцією митного огляду – це гарантія збереження цілісності валізи при стандартних митних процедурах.
  • Чотири колеса які самостійно обертаються на 360° для легкого накату і маневреності.
  • Телескопічна ручка фіксується в двох положеннях.
  • Для більшої безпеки в комплекті йде додатковий навісний замок.

В інтернет магазині Kelt Active можна швидко купити бізнес валізу. Ціна на нього і багато інших товарів для поїздок і подорожей, вас приємно порадує.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank