На сьогоднішній день все більшої актуальності набуває турбота про навколишнє середовище. Багато виробництв сповідують філософію турботи про природу, і проявляється це у використанні вторинно переробленої сировини, яка ніяк не зменшує якість товарів. Одним із таких вдалих прикладів і буде EcoOrbis від Heys, валіза, пластик якого є продуктом вторинної переробки. При цьому матеріал стійкий до ударів, перепадів температур і досить довговічний.

Heys EcoOrbis  можна використовувати як валізу для ручної поклажі, вонан повністю стандартизована відповідно вимог ключових авіакомпаній. А якщо ви подорожуєте з сім’єю і у вас більше ніж одна валіза, їх можна транспортувати в одній зв’язці, для цього передбачений спеціальний ремінь. Такий метод запобіжить втрату однієї з валіз. По всім іншим критеріям це правильний чемодан, який не підведе несподіваною поломкою і виходом з ладу механізмів.

Валіза Heys EcoOrbis: Характеристики та особливості

Особливу увагу варто приділити оригінальному дизайну, виконаному у вигляді фігурного тиснення. Така обробка в поєднанні з матовим кольором виглядає дуже стильно. Модель має можливість збільшення обсягу на 20% за рахунок розстібання прихованого клапана, таким чином можна завжди мати запасне місце для сувенірів. Інші характеристики стандартні для валіз даного бренду:

  • 4 поворотних колеса, які незалежно обертаються на 360°.
  • Телескопічна ручка, яка фіксується в двох положеннях.
  • Додаткова ручка.
  • Навісний замок в комплекті для забезпечення додаткової безпеки.

Для незабутніх подорожей необхідно купити валізу, недорого, швидко і зручно це можна зробити в нашому інтернет магазині Kelt Active.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank