Канадський бренд Heys  з такого простого дорожнього аксесуара як валіза, зробив стильну річ. Над розробкою дизайну працювали три знаменитих художника, що виставляли свої роботи в Луврі. Серія Butterfly оснащена роботами сучасного бразильського художника Ромеро Брутто, девіз якого “Мистецтво — це занадто важливо, щоб не розділяти його з іншими”. Яскравий дизайн поєднує в собі елементи кубізму, поп-арту та графіті живопису. Яскраві кольори і візерунки символізують щастя і надію. Придбати валізу Heys Britto Butterfly – це означає задати настрій всім своїм поїздкам і подорожам. А ще така яскрава забарвлення дозволить багажу завжди бути в полі зору і не загубитися.

Валіза Heys Britto Butterfly: особливості конструкції

Яскравий дизайн-це далеко не все чим хороший чемодан. Виконаний він з полікарбонату, і володіє такими якостями, якими не можуть похвалитися звичайні пластикові валізи:

  • легка вага
  • еластична структура (витримує удари і падіння, у разі деформації приймає колишню форму)
  • морозостійкий, не дає тріщин при низьких температурах

Валізу оснащений замком TSA з функцією митного огляду, що збереже сам валізу і речі в цілості після огляду співробітниками митниці. Окремо варто згадати колеса. Дана модель оснащена чотирма запатентованими японськими колесами Hinomoto, які незалежно повертаються на 360°. Для накату необхідно докладати вдвічі менше зусиль в порівнянні зі звичайними варіантами. Такі колеса можна зустріти тільки на виробах преміум класу.

Це досить великий чемодан, місткістю 101 літр, але при необхідності об’єм можна збільшити ще на 20% розстебнувши клапан в замку. надійним супутником у поїздках завжди буде валіза на колесах. Інтернет магазин Kelt Active – це те місце, де ви знайдете кращі варіанти валіз за найпривабливішими цінами.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank