Щоб захистити свої речі в поході і на відпочинку від вологи, пилу, піску і бруду рекомендуємо купити гермомешок Osprey. Цей легкий аксесуар швидко здобув популярність серед туристів і мандрівників, а також серед любителів активного відпочинку. У такий мішок можна скласти фототехніку і точно бути впевненим, що дощ або пісок не зашкодять цінну апаратуру. Легко убезпечити від намокання документи і цінні особисті речі. Особливо якщо ви сплавляєтеся по річці. Можна заховати брудні або мокрі одяг і взуття, що б вони не забруднили інші речі і спорядження. Або навпаки зберегти речі для переодягання сухими і чистими. Масу варіантів застосування можна знайти, здавалося б, такого простого аксесуару.

Перш ніж гермомешок купити, розберемося в особливостях конструкції:

  • сам мішок виконаний з нейлону, який укріплений армованою ниткою Ripstop-це гарантує виробу міцність і довгу службу. Для повної водонепроникності матеріал оброблений силіконом і всі шви проклеєні.
  • речі необхідно скласти в мішок і згорнути верхню частину потім зафіксувати застібкою-фастексом. Це дуже просто і швидко.
  • яскраві кольори і світловідбивачі забезпечать хорошу видимість своїх речей, це дозволить їх швидко знайти в темний час і не втратити в таборі.

Мішки мають різний обсяг, тут необхідно вибирати виходячи зі своєї потреби.

  • 3 літри, вага: 0,02 кг, розміри: 120 х 80 х 40 мм
  • 6 літрів, вага: 0,03 кг, розміри: 200 х 110 х 70 мм
  • 12 літрів, вага: 0,04 кг, розміри: 400 х 220 х 130 мм
  • 20 літрів, вага: 0,05 кг, розміри: 420 х 260 х 160 мм

Ціна гермомішка Osprey буде залежати від його обсягу. В інтернет-магазині Kelt Active гермочохли купити можна з доставкою по всій Україні. Щоб замовити гермомешок Osprey оформіть заявку на сайті, і наші фахівці зв’яжуться з вами.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все