Гамак туристичний – дуже зручна і практична річ, не лише для походів, а й для звичайних виїздів на природу. Конструкція проста і легка, гамак буде важити не більше 1,5 кг. Ранньою весною, коли ще не прогрілася земля, в гамаку буде досить комфортно приймати перші сонячні промені. Та й будь-який відпочинок в гамаку принесе масу задоволення і дорослим, і дітям. Щоб закріпити гамак необхідно дві поруч стоять дерева, далі – все легко і швидко впорається навіть новачок похідних справ. Крім прямого призначення, гамак в поході може використовуватися як тент, покривало і все, на що вистачить винахідливості. Так що, гамак – дуже функціональний предмет, який можна брати з собою.

Якщо ви вирішили купити туристичний гамак, ось що необхідно знати:

  • сама популярна конструкція туристичного гамака – кокон. В першу чергу, з нього не вийти випасти уві сні. У такій конструкції вага розподіляється рівномірно, знімаючи навантаження зі спини, що сприяє повноцінному відпочинку.
  • оптимальний матеріал гамака – парашутний шовк. Він легкий і міцний, може витримувати навантаження до 140 кг Таким чином можна відпочивати навіть удвох.
  • розмір гамака теж має значення, чим він більший, тим комфортніший.

Є конструкції з москітними сітками, що зручно для ночівлі в лісистій місцевості. Тільки варто враховувати, що вага москітної сітки буде ще плюс 500 – 700 грам до ваги гамака. Ночівля в гамаку цілком може захистити і від дрібних тварин і повзучих, що теж важливо для особистого комфорту і безпеки.

Магазин Kelt Active – це саме те місце, де ви знайдете все необхідне для туризму та активного відпочинку. Все спорядження і аксесуари-тільки від спеціалізованих брендів, які заслужили довіру професіоналів і любителів.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все