Рівно 50 років тому в іспанському місті Валенсія відбулося народження бренду Gabol, який сьогодні відомий по всьому світу. У себе на батьківщині дорожні валізи Gabol займають перше місце по продажах у понад 1500 офіційних точках. На сьогоднішній день покупці в 65 країнах світу так само можуть купувати високоякісні валізи, серед них і наша країна.Бренд досить відомий тим, що не використовує в своєму виробництві фталати, шкідливі і небезпечні для людського здоров'я та довкілля речовини. Про це є сертифікат спільноти REACH.

Валіза Gabol Wrinkle - особливості та відповідність вимогам до ручної поклажі

Ручна поклажа - це багаж, який можна взяти з собою на борт, не здавая в багажний відсік. До обсягу і ваги в основному стандартні вимоги, але в деяких авіакомпаніях можуть відрізнятися. Тому цю інформацію варто уточнювати заздалегідь.Для ручної поклажі підійде стандартизований маленький чемодан, який за якістю і конструкції нічим не відрізняється від повнорозмірних моделей. Як правило, обсяг такої валізи не перевищує 40 л. Якщо належить не довга поїздка або відрядження, то такого обсягу цілком достатньо для речей на одну людину, ще й залишиться місце для сувенірів.Валіза для ручної поклажі Wrinkle виконана з унікального полікарбонату MAKROLON запатентованого ненімецьким концерном Bayer. На сьогодні сміливо можна сказати, що аналогів цьому матеріалу в світі не існує:
  • легкий
  • стійкий до ударів і іншим механічних пошкоджень
  • стійкий до хімічних речовин
  • стійкий до перепадів температур
  • вогнестійкий
Для безпечного для конструкції валізи і вмісту митного огляду валізу оснащений замком TSA. Конструкція оснащена телескопічною ручкою і чотирма незалежно обертовими колесами для легкого і зручного транспортування.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все