Флісова тканина була винайдена близько 40 років тому і сьогодні як ніколи набула популярності. З флісу шиють шапки, рукавиці і рукавички, шарфи, підкладки в куртках, кофти. Матеріал володіє прекрасними теплозберігаючими властивостями, м'який і еластичний, швидко сохне не вимагає спеціального догляду. Завдяки своїй функціональності одяг з флісу знайшов своїх шанувальників серед спортсменів, туристів і альпіністів. Щоб відчути всі переваги такого одягу варто купити флісову кофту бренду the North Face.

Фліс The North Face: функціональні особливості моделей

Ціна флісової кофти the North Face знаходиться в середньому сегменті і має ряд переваг. Фліси виконані в двох варіантах:
  • кофта-найбільш універсальний варіант;
  • пуловер – підійде для активного спорту і гірських активностей;
Еластичні рукави і затягування Подолу допоможуть запобігти потраплянню холоду всередину. Кофти мають високий фактор захисту від ультрафіолету, що дозволить знизити згубний вплив на організм при тривалому перебуванні на вулиці. Забарвлення є яскраві і стримані, буде дуже легко підібрати свій варіант. Щоб замовити флісову кофту бренду The North Face оформіть заявку на сайті інтернет-магазину Kelt Active і ми доставимо вам його в найближчі терміни.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все