Теплий фліс давно є частиною похідної екіпіровки. Взимку і в міжсезоння він виконує роль другого, теплого шару. А літніми вечорами зігріє, адже в горах навіть влітку ночі холодні. Щоб у вашому гардеробі з’явився теплий і якісний фліс, рекомендуємо купити флісову кофту Montane.

Фліс Montane: переваги моделей

Ціна флісовій кофти бренду Montane знаходиться в середньому ціновому сегменті і повністю відповідає якості матеріалів і функціональності крою. За бажанням можна вибрати один з двох варіантів моделей:

  • кофта;
  • пуловер;

Всі шви в моделях плоскі, це значить ніяких натирань і дискомфорту, навіть з рюкзаком на плечах або при активних рухах. Для тепла і комфорту підкладки біля комірців зроблені з мікрофлса. У кишенях зручно погріти руки. І особисті речі, складені в них, не загубляться, так як кишені оснащені застібками – блискавками. Деякі моделі скроєні особливим чином, що дозволяє не «задиратися» подолу при піднятих руках. Такий крій є візитною карткою бренду. Замовити флісову кофту Montane можна в інтернет магазину Kelt Active. Оформіть заявку на сайті, і ми доставимо вам її в найкоротші терміни.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все