Купити намет Alexika можна в інтернет магазині Kelt Active з швидкою доставкою по всій Україні. Від правильно обраної намети залежить наскільки комфортним буде ваш відпочинок або похід. Величезний вибір наметів мають різне призначення і функції.

Види і переваги моделей:

Намети представлені в декількох серіях – для кемпінгу, трекінгові, штормові для риболовлі та полювання. Основними перевагами моделей є дрібні деталі, які і забезпечать справжній комфорт.

Вентиляційне вікно з москітною сіткою для кращої циркуляції повітря в жарку погоду. Тримач для підвішування лампи всередині намету. Москітні сітки на вхідному отворі для захисту від настирливих комах. На випадок вітру або дощу передбачено вентиляційний отвір, конструкція якої не дозволяє потрапляти вітру і вологи всередину намету. Зовнішній тент не стосується внутрішньої частини намету, це забезпечить сухість в дощову погоду і запобіжить утворенню конденсату всередині.

Характеристики можуть змінюватися в залежності від моделі, і від цього буде залежати ціна намету Alexika. Всі моделі виконані з якісних матеріалів з посиленими місцями кріплень для кращої зносостійкості. Що б замовити намет Alexika оформіть заявку на сайті або зв’яжіться з нашими консультантами.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank