Доставка замовлення здійснюється:

"Адресною доставкою" від Нової Пошти

Кур'єрською службою

На склад Нової Пошти

Після підтвердження оплати ми відправляємо товар у Ваше місто на зазначені ПІБ одержувача. Терміни доставки, в кожному окремому випадку, обумовлюються з менеджером (від 1 до 5 днів). Замовлення, отримані до 12: 00 години, при наявності товару на складі, відправляються день у день.
Доставка по Україні здійснюється службою Нова Пошта. Прибуття Вашого замовлення на склад Нової Пошти відбувається протягом 1-3 робочих днів. Відстежити рух вашого замовлення можна за номером декларації на сайті Нової Пошти або за допомогою спеціального мобільного додатку.Увага! На 5-й день зберігання товару на складі Нової Пошти, товар автоматично повертається відправнику без попередження одержувача.
Перед відправкою весь товар перевіряється менеджерами компанії: цілісність упаковки, працездатність, наявність всіх належних документів.Увага! При отриманні службою доставки, обов'язково перевіряйте на місці отримане замовлення. Якщо товар не був оглянутий, інтернет-магазин не несе відповідальність за відсутність будь-яких комплектуючих.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все