Спортивне та туристичне спорядження

Для організації різних видів активностей важливо підібрати відповідний комплект спорядження. У розділах нашого магазину зробити це буде легко і швидко. Якщо вам знадобиться допомога, то консультанти завжди її нададуть. Для консультації зателефонуйте нам або напишіть в он-лайн чат. До найбільш затребуваному туристичному спорядженню можна віднести: Що стосується спортивних тренувань, то тут все залежить від виду спорту. Для йоги досить буде килимка, а ось для важкоатлетів знадобиться набір гантель, млинців для штанги, атлетичний пояс для підтримки спини. Для боксерів у нас хороший вибір рукавичок, бинтів, захисних шоломів та інших необхідних приладдя. Будь-який набір у нас можна підібрати в доступній, середній або Преміум ціновій категорії. Незалежно від цього ви отримаєте хорошу якість від перевірених брендів, різниця буде тільки в наборі технологій, які впливають на ціноутворення.

Чому свій вибір варто зупинити на Kelt Active

Якщо для вас важлива якість і оригінальність товарів, хороший сервіс і професіоналізм магазину, то заходьте за покупками до нас. Великий вибір товарів дозволить підібрати будь-який комплект одягу, аксесуарів і спорядження для ваших активностей. На наших сторінках ви зустрінете тільки кращі бренди, які вже добре зарекомендували себе серед покупців багатьох країн. Купити товари в Запоріжжі, з безкоштовною доставкою, можна оформивши замовлення від 3000 грн.

Оплата та доставка товарів

Для доставки ми користуємося послугами надійного поштового оператора. Якщо Вам зручно оплачувати товари готівкою при отриманні, то ми зробимо відправку післяплатою. Заощадити на послугах поштового оператора можна сплативши товари на карту, таким чином, вам не доведеться оплачувати комісію за зворотну доставку грошових коштів. Доставка в Запоріжжі та інші міста України дає можливість для покупок, не виходячи з дому.