Інтернет-магазин товарів для дозвілля

Якщо ви захоплені відпочинком на природі, то кращого місця для придбання спорядження і відповідної екіпіровки, ніж Kelt Active годі й шукати. Постійно на сайті знаходиться більше 8000 товарів, і асортимент постійно поповнюється новинками. Щоб не пропустити появу нових товарів підписуйтесь на наші новини і будьте з нами в соціальних мережах. У нас кращий асортимент товарів для спортсменів, туристів і мандрівників. Свою екіпіровку тут знайде і новачок і професіонал. Вибирайте для своїх активностей рюкзаки, спальні мішки, намети, трекінгові палиці, килимки, ліхтарики, посуд, газове обладнання, куртки, черевики, термобілизна і багато іншого. Все це можна купити з доставкою в Суми.

Зручний сайт, кращий сервіс

Наш сайт дуже зручний для використання, легко розбереться навіть комп'ютерний новачок. Тут просто купувати товари, досить натиснути кнопку "Купити" біля того товару, який ви вибрали. Консультанти інтернет-магазину Kelt Active завжди на зв'язку і готові допомогти в будь-якому питанні. Ми на зв'язку не тільки по телефону, а й в онлайн чатах. У розділах онлайн каталогу ви можете зібрати повний комплект екіпіровки:
  • для пішого походу: рюкзак, килимок, спальний мішок, намет, посуд одяг по сезону і тд.
  • для велопоходу: одяг, рюкзак, питна система і тд.
  • для спортивних занять: взуття, Одяг, спортивне харчування, аксесуари, які відповідають виду спорту.
  • для відпочинку в кемпінгу: намет, набір меблів, набір посуду, ліхтарик, килимки та ін.

Товари від Kelt Active з швидкою доставкою по Україні

Житель будь-якого населеного пункту України може купити наші товари з доставкою. Доставка в Суми та інші міста здійснюється Новою Поштою. Це дуже зручно, адже товари можна отримувати прямо додому. Кур'єр завжди дасть можливість оглянути посилку і її вміст перед оплатою. Щоб заощадити на комісії за зворотну доставку грошових коштів, ви можете оплатити на карту. Якщо товар вам не підійшов, у вас є 14 днів з моменту покупки для замовлення або обміну.