Активне проведення часу з KeltActive

Практично всі бренди туристичного спорядження та одягу для спорту та активного відпочинку були засновані людьми, які були причетні до світу спорту або туризму. Любов до своєї справи дозволила їх компаніям вирости в справжніх гігантів і стати впізнаваними брендами в усьому світі. Тепер і інші можуть використовувати товари, які роками удосконалилися і поліпшувалися, щоб забезпечити надійність і максимальну функціональність. Вважається, що чим активніше живе людина, тим щасливіше він себе почуває. Різні види активності також позитивно впливають на фізичне здоров'я, особливо для тих, чий робочий день проходить в офісі.

За товарами для активного відпочинку - в магазин keltactive

У нас представлений великий вибір товарів для різних потреб. Якщо ви перший раз збираєтеся в похід, то ми запропонуємо хороший вибір наметів, спальнков, карематів і туристичних рюкзаків. Якщо ви професіонал і часто буваєте в екстремальних умовах, то знайдете тут великі рюкзаки, пухові куртки, жилети, спальні мішки, газові пальники, портативні обігрівачі і змінні балони до них. Також, у нас є що запропонувати любителям кемпінгу і дачного відпочинку: Незалежно від того в якому ви знаходитесь місті, ми зробимо відправку Вашого замовлення на відділення Нової Пошти або кур'єром за адресою. Доставка в Миколаїв буде здійснюватися за тарифами поштового оператора.

Як оплатити свої покупки

Онлайн покупки дуже зручні, непотрібно нікуди ходити. Ви купуєте в комфортних умовах, без витрати часу і зусиль. Оплатити своє замовлення ви можете при отриманні готівкою у відділенні або кур'єру, якщо доставка буде в Миколаїв або інше місто. А також завжди можна оплатити на карту, що більш зручно і вигідно. Ми гарантуємо якість сервісу і товарів, що продаються, а наші менеджери завжди відкриті до діалогу з клієнтами.