Як купити товари для активного відпочинку з доставкою в Маріуполь

Наш інтернет-магазин знаходиться в Києві, але ми оперативно організуємо доставку обраних Вами товарів в будь-який населений пункт. Великий асортимент дає можливість купувати все для активних походів в одному місці. Ми пропонуємо великий вибір одягу та взуття, аксесуарів та іншого приладдя для походів в гори. В асортименті продукція тільки від спеціалізованих виробників. Всі бренди гарантують якість своїх товарів, застосовують нові технології, які відповідають за функціональність виробів, мають хорошу репутацію серед професійної та аматорської аудиторії. Для нас важливо пропонувати кращі товари, не залежно від цінової категорії.

Як вибирати туристичні товари

Для початку, важливо розуміти для яких умов ви вибираєте спорядження. Якщо ви плануєте похід в складних кліматичних умовах при низьких температурах, то правильно підібране спорядження це запорука збереження здоров'я і життя. Для таких, технічно складних сходжень застосовуються посилені конструкції з підвищеними захисними властивостями. Ціна таких товарів буде високою. А якщо у вас Любительський похід на день-два в комфортну літню погоду, то досить буде простого по конструкції і хорошого за якістю туристичного комплекту. В такому випадку немає сенсу переплачувати за опції, які не знадобляться. Консультанти інтернет-магазину Kelt Active завжди готові надати консультацію щодо вибору товарів. Доставка в Маріуполь і область здійснюється компанією Нова Пошта згідно з діючими тарифами.

Продаж і доставка товарів в інтернет-магазині Kelt Active

Купувати у нас дуже легко і комфортно. Вибирайте товари, а якщо потрібна допомога, то менеджери завжди знаходяться онлайн. Оформляйте все що сподобалося на сайті і вкажіть, як бажаєте оплатити Ваше замовлення. Є два варіанти:
  • оплата на карту,
  • оплата при отриманні товару.
Вашу посилку ми доставимо в Маріуполь надійним поштовим оператором. Основне завдання всієї нашої команди, забезпечити кожному покупцеві кращий сервіс.