Про інтернет-магазин Kelt Active

Створений активними людьми для активних людей. Наш інтернет-магазин являє собою мультибрендовий майданчик з товарами для активного відпочинку, спорту і туризму. Ми зібрали в своїх розділах товари від кращих брендів. При цьому витримали можливість підбору товарів в різних цінових категоріях. Ми створили максимально зручні умови для покупок. Всі товари можна купити з безкоштовною доставкою до Львова, оформивши замовлення на 3000 грн. Консультанти нашого магазину завжди присутні в он-лайн чаті, де дадуть відповідь на всі виниклі питання. Також ви можете зателефонувати, і гарантовано отримаєте кращий сервіс.

Товари для активного проведення часу

Жити активно можна по-різному. Хтось вибирає спорт, а комусь ближче походи і гірські сходження. Навіть якщо ви виїжджаєте на природу, щоб полежати в гамаку або посидіти в зручному кріслі насолоджуючись природою, то це теж дуже добре. Щоб такі заходи приносили справжнє задоволення добре мати в своєму арсеналі певний набір:
  • намет по сезону.
  • спальні мішки для комфортного сну.
  • каремати, які досить універсальні у використанні.
  • набір складних меблів - стіл і стільці, зручне крісло.
  • похідний посуд для приготування їжі.
Будь-який відпочинок, навіть якщо він супроводжується фізичним навантаженням, не повинен бути позбавлений комфорту. Тоді ви будете отримувати від цього задоволення і з часом придбаєте корисну звичку або спосіб життя.

Як зробити покупку

Наш магазин знаходиться в м. Києві, але ви легко зможете купити товари, перебуваючи в будь-якому місті або населеному пункті по всій Україні. Ми організуємо доставку до Львова та будь-якого населеного пункту в області. Оплатити своє замовлення Ви зможете при отриманні, тоді ми зробимо відправку післяплатою. Або на карту і уникнути додаткових комісій за зворотну доставку коштів. Консультанти нашого інтернет-магазину завжди готові надати кращий сервіс. Ми цінуємо кожного клієнта і працюємо, щоб Ваш активний відпочинок був комфортним, а заняття спортом продуктивні.