Kelt Active-сайт для активних людей

Всі люди розпоряджаються своїм вільним часом по-різному. Хтось більш активний, а хтось тільки намагається до цього прийти. Для всіх категорій людей ми зібрали безліч товарів на нашому сайті. Тепер в одному місці можна купити все для велосипедних поїздок, подорожей, походів, заміського відпочинку. У нас ви завжди знайдете актуальні моделі від кращих виробників, які використовують у виробництві нові матеріали і технології. При цьому ціна на всі товари різна, ви легко зможете підібрати варіант з бюджетної серії або преміум класу.

Переваги співпраці з інтернет-магазином Kelt Active

Сайт нашого магазину простий і зручний, а вибір товарів дійсно вартий уваги. Займайтеся спортом, подорожуйте, ходіть в походи, підкорюйте гори разом з Kelt Active. Все для дозвілля ви знайдете у відповідних розділах сайту:
  • туризм (намети, спальні мішки, трекінгові палки, рюкзаки та ін),
  • кемпінг (меблі, посуд, ліхтарі та ін),
  • багаж (валізи, сумки, органайзери та ін),
  • спорт (спортивне харчування, спортивне приладдя для різних видів спорту),
  • дітям (велосипеди, самокати, санки, ролики та ін),
  • одяг (пуховики, жилети, термокостюми та ін),
  • взуття (спортивна, трекінгова, повсякденний),
  • оптика (біноклі, підзорні труби, монокуляри та ін.).
Всі товари мають високу якість і виготовлені провідними брендами галузі. На нашому сайті немає підробок і безіменних товарів. Наш пріоритет в роботі-якість. Всі товари можна купити з доставкою в Житомир.

Доставка товарів у Житомир та інші міста України

Робити онлайн покупки можна без обмежень до місця проживання. Доставка в Житомир та інші населені пункти області буде виконуватися нашим партнером, Новою Поштою. Своє замовлення Ви отримаєте через 1-3 дні. Оплачувати посилку можна при отриманні, після того як ви оглянули товар. Передоплата на карту дозволить вам економити на зворотній доставці грошових коштів, за яку стягується комісія. У своїй роботі ми орієнтовані на високу якість сервісу. Наші оператори завжди готові відповісти на ваші запитання. Зв'язатися з нашим співробітником можна зручним для вас способом, по телефону або в чаті.