Серед спортсменів та активних людей сьогодні досить популярний спортивне харчування, Україна на ринку спортивних товарів може запропонувати продукцію світових брендів галузі.

Спортивне харчування: Види

Спортивне харчування – це харчові добавки, вітаміни, амінокислоти і т. д., які добре збалансовані і допомагають не тільки в досягненні спортивних цілей, а й запобігають можливі травми, зміцнюють суглоби і зв’язки, сприяють швидкому відновленню. Існують такі види спортивних добавок:

  • вітаміни і минералы;
  • аминокислоты;
  • протеин;
  • креатин;
  • энергетики;
  • жиросжигатели;

Кожна добавка виконує свої функції, головне правильно підібрати під свої потреби. Якщо стоїть завдання в наборі м’язової маси, варто приймати гейнери. Це вуглеводно – білкові суміші, які сприяють зростанню м’язової маси. Добову норму білка забезпечить прийом протеїнів – це порошки з різноманітними смаками, які розводять у воді. Для продуктивної тренування можна прийнятий енергетики – вони являють собою швидкі вуглеводи, які забезпечать резерв сил.

Амінокислоти допомагають швидко відновитися м’язової тканини після інтенсивних навантажень. Спортивні добавки приймають не тільки професіонали, а й ті. Хто займається спортом для підтримки себе у формі.

Купити спортивне харчування (протеїн, вітаміни, мінерали і амінокислоти) можуть і люди ніяк не пов’язані зі спортом. А приймати їх у вигляді джерела корисних речовин, які впливають на імунітет і функціонування всього організму. Магазин спортивного харчування завжди зорієнтує за ключовими особливостями добавок, допоможе з вибором і вдалим поєднанням. Інтернет магазин Kelt Active пропонує продукцію кращих брендів з доставкою по всій Україні.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все