Купити дитячий скейт для дитини можна вже починаючи з чотирирічного віку. Так як це досить рухливе заняття і може привести до травматизму при падінні, варто звернути увагу з чого почати, щоб запобігти неприємний досвід.На сьогоднішній день купити скейти можна різних модифікацій, розмірів і кольорів: лонгборди, пенниборды, скейти. Однак не варто нехтувати захисною екіпіровкою для дитини, особливо коли він тільки вчиться кататися. Виберете хороший продувається шолом в яскравому забарвленні, йому в тон наколінники, налокітники і захист зап'ястя. Будьте впевнені, що стильний захист дитина одягне із задоволенням.Молодші дітки і початківці найчастіше воліють пенніборд, це міні версія скейта. А сам скейт підійде для більш просунутих скейтерів. Починати катання на скейтах необхідно на рівній асфальтованій поверхні. При цьому там, де не їздить транспорт - це важливо для безпеки дитини. Далі дотримуйтесь простих інструкцій і основні навички прийду дуже швидко:
  • поставте провідну ногу на скейт і спробуйте легенько відштовхнутися. Завдання при цьому утримати рівновагу. Якщо вийшло, слідуємо далі.
  • слідкуйте, щоб ведуча нога стояла в положенні 45 щодо деки. Надалі для управління дошкою потрібно буде навчитися міняти положення провідної ноги.
  • відштовхуватися варто іншою ногою, при цьому торкаючись асфальту не всією ступнею, а тільки носочком.
  • в процесі їзди важливо дивитися вперед, по ходу руху.
  • щоб зупинитися, можна просто зійти з дошки, на маленькій швидкості.
Щоб скейт став більш маневрений, можна відпустити підвіску, яка спочатку досить затягнута. Але цього не варто робити до впевненого придбання основних навичок катання. Інструментом для якісного та активного дозвілля дитини або підлітка може бути скейт. Купити його можна в нашому інтернет магазині Kelt Active.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все