Літо - це активний період для дітей, коли можна побігати, пограти, відвідати цікаві місця, дитячі табори, набратися вражень на цілий рік. Завдання батьків забезпечити своїм чадам комфорт і безпеку. Всі знають яке велике значення в дитячому віці займає взуття. Це і правильне розташування стопи, і якісні функціональні матеріали, і регульована посадка, і захист.літні сандалі Pankaja від чеського бренду Alpine Pro якраз і поєднують в собі всі ці якості.А для самих маленьких непосид має значення ще й зовнішній вигляд. У лінійці представлені сандалі для дівчаток і сандалі для хлопчика, відрізняються вони лише кольорами і принтами. Яскраві, стильні та зручні для найактивніших дослідників.Особливості сандалій Alpine Pro Pankaja:
  • модель позиціонується як трекінгові сандалі для дітей. Це означає, що тривалі прогулянки не викликатимуть дискомфорт і неприємні відчуття у вигляді натертостей і натоптишів на ніжках. А також дитина може активно в них рухатися цілий день граючи на вулиці.
  • носок виконаний з терморезини щоб захистити пальчики від удару або спотикань. А ще такий носок значно продовжить життя взуття, що важливо для батьків і сімейного бюджету.
  • сандалі застібаються на липучку для простого і швидкого взування самою дитиною.
Варто зауважити, що модель буде комфортна дитині з високим підйомом і для стандартної стопи. Сама конструкція така, що не буде сповзати і злітати під час активних ігор. Хороші універсальні сандалі - це знахідка для найрідніших.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все