Все більше і більше набуває популярності активний вид відпочинку, одним з напрямків якого є велотуризм. Намітити нескладний маршрут, і проїхати через ліс до озера, влаштувати міні привал з бутербродами і гарним настроєм. Така прогулянка під силу навіть новачкам. Для цього достатньо взяти з собою каремат для відпочинку і зручний велорюкзак невеликого розміру, який легко розмістить продукти для пікніка, воду і не варто забувати про засоби від комах.

А що якщо влаштувати сімейну похід вихідного дня з ночівлею? Такий вікенд залишить масу приємних вражень і дорослим, і дітям. Для початку необхідно чітко спланувати маршрут, а що б поїздка була не нудною і захоплюючій по дорозі можна відвідати цікаве місце або музей. Вирушаючи у велоподорож з ночівлею необхідно взяти з собою намет, однією на всіх достатньо. Карімати або туристичні килимки можна класти прямо на траву або землю – вони чудово згладять рельєф, не пропустять вологу і не дадуть забруднитися. Для комфортного сну відмінно підійде спальний мішок, в нього ніхто не замерзне прохолодною вночі, а відпочинок буде повноцінним і приємним. Так само варто подбати про хороший ліхтарик і не забути про сірники і аптечку.

Любителі пригод можуть відправитися в справжню велоекспедицію. Ця подорож може займати від 3 до 30 днів і більше. В таких походах група проїжджає від 100 до 1000 км, відвідуючи цікаві місця, долаючи складні маршрути. Варто відзначити що в такі поїздки вимагають від учасників спеціальної фізичної підготовки і певних навичок. Збираючи амуніцію в тривалий велопохід, група часто розподіляє речі на групові та особисті. До групових можна віднести намет, GPS, аптечку, посуд для приготування їжі, сокирку і невелику лопату. А особисті включають карімат, спальний мішок, ліхтарик, сірники, засоби особистої гігієни.

Вирушаючи на одноденну велопрогулянку або тривалу подорож обов’язково варто приділити увагу екіпіровці. Захисний шолом на голову убезпечить в разі падінь, спеціальні велорукавиці з відкритими пальцями вбережуть руки від натирання і ковзання. Одяг повинен бути легким і не сковує рухи, тканина дихаючої і легко виводить вологу. Для безпеки руху в темний час варто мати при собі жилет з світловідбиваючими елементами. Що б надовго зберегти пам’ять про велоприключениях не забудьте взяти фотоапарат. Гарного відпочинку!

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank