Оптичні прилади такого плану – хороші супутники туристів, мисливців чи спортсменів. Спостереження за віддаленими об’єктами стало можливим завдяки якісній оптиці і набору інших важливих характеристик. Багатьом складно визначитися: купувати монокуляр або хороший бінокль. Насправді, все залежить від потреб і можливостей.

Основні відмінності між монокуляром і біноклем:

відразу варто відзначити що монокуляр – це той самий бінокль, що тільки складається з однієї частини, на відміну від свого побратима. Бінокль має хороші кути огляду, а також часто оснащений додатковими приладами (компас, далекомір та ін). Однак, він має досить велику вагу, і сам по собі громіздкий. Якщо його габарити не перешкода, то використовувати бінокль більш зручно.

Потужний монокуляр буде володіти відмінними оптичними характеристиками, при цьому буде мати невеликі габарити. При транспортуванні і зберіганні він не займе багато місця. Буде менше кут огляду, але це компенсується поворотом голови в потрібному напрямку. Отже, якщо обсяг і габарити мають ключове значення, то однозначно варто купити монокуляр. Потужний набір характеристик не поступиться за якістю іншим оптичним приладам.

Якщо вартість для Вас має значення, то варто врахувати, що на монокуляр ціна буде нижче, ніж на бінокль. Інтернет магазин біноклів, монокулярів та інших оптичних товарів пропонує прилади тільки від кращих спеціалізованих виробників. Менеджери нашого інтернет-магазину Kelt Active організовують доставку Вашого замовлення в будь-який регіон України.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank